Plastové prepravky sú neoddeliteľnou súčasťou každej výroby, ale aj obchodu, či menšej firmy alebo remeselníka, ktorý svoj tovar potrebuje mať prehľadne uložený, alebo dobre skladovaný. S prepravkami sa neustále manipuluje a nie každý zamestnanec s nimi narába opatrne hlavne, keď su prázdne, preto je potrebé, aby prepravky boli kvalitné a vydržali nejaký ten väčší mechanicky úder, ale aj napríklad zmenu teploty, či rôzne poveternostné podmienky a zároveň boli hygiénicky ľahko udržiavateľné a netoxické pre styk s potravinami, alebo inými druhmi tovaru, ako sú napríklad lieky, výživoé doplnky a pod. Takéto prepravky, ktoré spĺňajú všetky tieto prísne kritériá a sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu nájdete v Schoeller Allibert.

prepravky

Spoločnosť za zaoberá výrobou prepravného materiálu, ako sú práve prepravky rôzneho druhu ako aj veľkých kontajnerov a boxov na tekutiny a iných prepravných produktov. Schoeller Allibert je taktiež spoločnosť, ktorej záleží na prírode a zdravom okolí, preto v procese výroby svojich produktov myslí ekologicky a snaží sa používať vo svojich produktoch aj recyklát, čím znižuje spotrebu nového plastu a zabezpečuje tak druhotné využitie už plastu použitého, čím prispieva k znižovaniu produkcie plastového odpadu.

prepravky

Na kvalitu a bezpečnosť prepraviek takýto proces výroby však nemá žiaden vplyv. Všetky plastové prepravky sú pevné a bezpečné na používanie aj v potrainárskom priemysle. Okrem toho využitím reciklátu ako druhotnej suroviny v takýchto prepravkách pre mnohé firmy, ktoré vyvážajú tovar do Veľkej Británie, znamená zníženie nákladov na transport. Myslite aj vy ekologicky a znížte náklady na používanie nekvalitných prepraviek, ktoré sa vám každú chvíľu ničia a nemajú dlhu životnosť vo vašej výrobe, či firme. Siahnite po kvalite od spoločnosti Schoeller Allibert.