Matcha čaj sa teší narastajúcej popularite. Keď pred niekoľkými rokmi o ňom vedelo len málo Slovákov, dnes už ho dokonca zaradili aj niekoté lepšie kaviarne či čajovne do svojho nápojového lístka. Ale Matcha čaj si nemusíte objednať len vo vašej obľúbenej kaviarni či čajovni. Ľahko si ho pripravíte doma. Pýtate sa, ako pripraviť Matcha čaj? Príprava žiadneho iného zeleného čaju nie je taká jednoduchá ako príprava Matcha práškového čaju. Pretože ho stačí iba zaliať. A môžete si pochutnávať na lahodných dúškoch tohto skvelého a zdravého čaju.

matcha

Pre tých, ktorí radi skúšajú niečo nové, sú tu tiež ďalšie skvelé a jednoduché spôsoby ako pripraviť zelený práškový čaj Matcha. Môžete ho napríklad urobiť v horúcom a napenenom mlieku a vyrobiť si tak chutné Matcha Latté, ktoré taktiež začína byť už aj u nás na Slovensku veľmi populárnym nápojom. U nás v Total Vital dokonca nájdete už pripravenú zmes na výrobu tohto obľúbeného a lahodného nápoja. Alebo si Matcha prášok môžete zarobiť v ovocnom džúse napríklad v pomarančovom, alebo ananásovom a vychutnať si tak netradičnú a tropickú kombinácia zeleného čaju s príchuťou ovocia.

Matcha

Matcha čaj taktiež môžete využiť v kuchyni an výrobu napríklad koláčov, pudingov a mnoho iných jedál, ktorým chcete dodať špecifickú chuť, alebo farbu. Dôležité je však dbať na sviežosť a kvalitu práškového čaju. Ktoré vám zaručia jeho jemnú sladkastú chuť a krásnu a bohatú vôňu. Vždy čerstvý zelený práškový čaj matcha v BIO kvalite nájdete určite v internetovej predajni Total Vital, ktorá pravidelne dováža tento skvelý zelený čaj priamo z Japonska. Lístky tohto lahodného čaju sú ručne zbierané a mleté na jemný zelený prášok a dovezené priamo k nám do obchodíku. AK chcete piť naozaj kvalitný matcha nápoj zavítajte k nám a objednajte si zelený Matcha čaj u nás. V ponuke máme viac druhov a balení.