Možno ešte vaši starí rodičia majú takéto staršie typy osvetlenia doma, ale moderné novostavby už používajú na svietenie LED svetlá. LED osvetlenie je veľmi moderný spôsob svietenia v domácnosti, ktorý je na jednej strane úsporný a má nižšiu spotrebu energie a na druhej strane má aj dlhšiu životnosť. Ak sa vám zdajú LED svetlá drahšie ako klasické žiarovky, určite to oceníte v prípade, že vám takéto lampy alebo žiarovky vydržia oveľa dlhšie a ušetria vám peniaze na energie za svietenie. Ako môžu LED svetlá v domácnosti vyzerať? LED svetlá nie sú iba rôzne nástenné závesné lampy s LED žiarovkami. LED svetlá môžu vyzerať aj ako moderný LED panel, ktorý si mnoho ľudí začalo do svojich novostavieb montovať.

žiarovka

LED panely sú namontované na strope nehnuteľností a najčastejším dizajnom je biela farba. Práve vďaka bielym LED panelom sú v strope takmer neviditeľné a pôsobia moderným a luxusným štýlom. LED panely sú obľúbené aj z hľadiska silného a intenzívneho osvetlenia. Určite sa vám už stalo, že vo vašom svietidle odišla jedna zo žiaroviek a svetlo už nebolo také silné ako predtým. LED panely sú vyrobené tak, aby poskytovali silné svetlo po celú dobu.

led svetlo

Do LED produktov sa takisto zaraďujú aj obľúbené LED pásiky. Už takmer nie je domácnosť, ktorá by LED pásik nemala vo svojej domácnosti. Najčastejšou montážou LED pásika je kuchynská linka. LED pásik umiestnený na kuchynských skrinkách krásne zmodernizuje vašu kuchyňu, ale takisto zosilní svetlo nad pracovnou doskou. LED pásik však môže byť čisto dizajnovým prvkom na osvietenie nábytku napríklad v obývačke či detskej izbe. Je len na vás, kde si LED pásik namontujete a aké farebné prevedenie použijete. Všetky kvalitné LED produkty vrátane LED panelov a LED pásikov nájdete na internetovej stránke ledprodukt.sk. Vyberte si moderné LED svetlá aj vy.