Trendy v oblasti nechtov sú v dnešnej dobe skutočne rôznorodé. Môžete si vybrať z rôznych farebných variacií, ale tiež rôznych tvarov nechtov. Pre každú ženu by malo byť dôležité, aby svoje nechty mala vždy dokonale upravené. Nejde iba o to udržiavať dĺžku a tvar nechtov, ale dbať aj na to, aby boli nechty pekne prelakované a neboli dolámané. A s tým nám pomôže iba jedna vec. Gél lak na nechty. Gélové nechty sú veľmi moderná záležitosť, ktorú si môže v dnešnej dobe dopriať už každá žena.

nechty

Veľmi obľúbené sú gélové nechty aj v salónoch či u známych nechtárok. Gélové nechty vám urobia na počkanie už za 1 hodinu. To znamená, že za niekoľko minút môžete mať dokonale upravené nechty, ktoré vám vydržia v priemere jeden mesiac. Ako je možné, že gélové nechty vydržia tak dlho? Gél na nechty je na rozdiel od laku oveľa odolnejší a trvácnejší. Nanáša sa na nechty rovnako ako lak, ale rozdiel je v jeho vlastnostiach a v tom, že gél sa nechá zatvrdnúť v UV lampe. Vďaka zatvrdnutiu v UV lampe sa gélové nechty stanú odolné a vydržiava bez akejkoľvek zmeny niekoľko týždňov. To ale o gélových nechtoch určite dobre viete, a preto sú také obľúbené.

nechty

No gélové nechty si môžete urobiť aj v pohodlí svojho domova. A postačí vám na to gélová sada od d-nails.sk. Okrem stavebného vrchného gélu, ktoré zabezpečí tvár a tvrdosť nechtu budete určite potrebovať aj ďalšie doplnky na úpravu kožičky okolo nechtov či pilníky na úpravu tvaru nechty. Ale takisto nezabúdajte na UV lampu, ktorá je pri gélových nechtoch mimoriadne potrebná. Ak nedáte gél zatvrdnúť do UV lampy nezíska vlastnosti, ktoré si gélové nechty vyžadujú. Aj vy môžete mať svoje gélové nechty už z pohodlia domova, a to vďaka d-nails.sk. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a zabezpečte si svoju gélovú sadu či rôzne profesionálne gély na nechty ešte dnes.