Rozmýšľate nad dokonalým osvietením priestorov? Chcete si osvietiť záhradu, garáž či akúkoľvek miestnosť u vás doma? Alebo natáčate videá či fotíte profesionálne fotografie a chcete dosiahnuť čo najžiarivejšie svetlo? Pokiaľ ste ešte nerozmýšľali nad kúpou LED reflektora teraz je ten správny čas! LED svetlá sú v dnešnej dobe jedny z najpoužívanejších.

Výhodou je, že LED reflektor môžete umiestniť kdekoľvek len potrebujete. Sú naozaj odolné či už voči teplote, vibráciám alebo iným vplyvom. Vydržia veľmi dlhú dobu, nemusíte sa každú chvíľu trápiť výmenou ako keď vám vyhasne žiarovka. LED reflektor je energeticky efektívny a svetlo je vysoko kvalitné.

reflektor

životnosť reflektoru je 15 000 hodín, čo je až 625 dní, hoci je tento údaj mierne orientačný, viete, že skoro 2 roky nemusíte nič riešiť a všetko bude fungovať. Príkon je 30w. LED reflektor sa skladá z hliníka a tvrdeného skla. LED svetlo vzniká prechodom elektrického prúdu cez polovodičovú diódu. Hliník je ľahký a pevný materiál a navyše odolný voči korózií. Tvrdené sklo je odolnejším materiálom ako bežné sklo. Ide o bezpečnostný typ skla. Výhodou je, že v prípade rozbitia sa takéto sklo rozpadne na malé kúsky, ktoré nie sú ostré, čiže nepredstavujú nebezpečenstvo napríklad pre deti.

Reflektor je praktický a jeho zavedenie je jednoduché. Navyše vyzerá moderne, takže sa určite hodí do moderného domu či záhrady. Môžete si zaobstarať viacero reflektorov, ktoré najmä v skorých tmavých večeroch vysvietia vašu záhradu. Intenzita svetla je dostatočná, nemusíte sa báť že pri príchode domov zakopnete o kameň pre nedostatok svetla. Reflektor je lemovaný čiernym okrajom a dizajnovo sa hodí ku všetkému.

zahrada vysvietena

Prineste do vášho obydlia svetlo práve pomocou moderného LED reflektora 30W, ide o jednu z najlepších alternatív osvetlenia, ktoré rozžiari každú miestnosť alebo záhradu. Vydrží dlho a funguje efektívne, čomu sa poteší aj vaša peňaženka.