Naša téma o móde sa začína dnes tak povedz jarou ako sledujem tak sledujem ide do módy krásne jemné ružové odtiene ale čo sa týka líčenia ako chcete žiarivé očné linky alebo jemné kontúry napríklad mačacie oči a jemné pery a nechty do farieb nude, ruža ružovej farby keď to viete v správnom poradí a keď zbožňujete líčidlá tak je to výhoda máte to v rukách ako ja viem sa vyblázniť do sýta byť tvorivá a byť TOP na úrovni máte možnosť žiť a nie prežívať milujem v katalógoch limitované sety hlavne čo sa týka MAKE UP líčidla pomaly sú Nákupne maniačky neviem či to stihnem dopísať keď nie dnes tak zajtra som tu opäť ako na klavíri viete čo na tejto práci výhoda že môžeš písať o čomkoľvek od rána do večera len aj to sa nedá kvôli inej práci.

maj sebavedomia viac

Ja aj teraz mám nechty ako cukríček bledoružové a jemné trblietavý lak na nechty ale kúpim si ešte iný odtiene lakov na nechty ja a kozmetika neviem si bez nej predstaviť život to bol múdry človek čo to vymyslel ale je to úžasná vec. včera som si urobila deň pre seba farbila som si vlasy mám taký medený odtieň také sú teraz IN love moderné. Ženy by vždycky mali byť súčasťou diania a byť krásne. Ako vidím že predlžujú TOP STAR aspoň môžem písať o kráse a podobne ako by som sa bozkávala mať vymaľované pery smiech niektorých mužov to dráždi či nie čo poviete . My ženy by sme mali mať všetkých 5 P príťažlivé, inteligentné, múdre a mať neposlušné obočie čo IN.

ženy návštevu kozmetičky každý mesiac

Sadla som opäť k písaniu je reklama inak bežia Nákupné maniačky len pár riadkov ešte mám pre sebou ale využijem to čas na písanie ja som maniačka nie len kozmetiku, oblečenie, topánky ale aj kabelky vždy sa inšpirujem v časopisoch ale aj na internete aké sú trendy ale nekupujem dráhe originál značky poznám celebrity ktoré nakupujú za pár euro a sú IN. Netreba sa báť byť žena vkusná . Teraz majú v maniačky super tému rolák mám rada roláky ale celkovo módu som súčasťou diania keby som mohla tak nakupujem každý deň v mesiaci je to aj hobby ale hlavne relax nákupy čokoľvek čo chcete ja nakupujem čo sa mi páči ale v rámci financií tých nie je zase na rozdávanie ale tak vyhrať zajtra si podám EUROJETPOT občas skúšam šťastnú ruku mať treba si dať za 2 eur nie to dnes celá veda.