Plastové okná Lmmont sa musia umývať a čistiť. Úplne každé okná. Inak budú na nich šmuhy a to naozaj nevyzerá vôbec pekne. Skôr naopak. A určite nechcete mať špinavé okná plné šmúh. Ešte že mám priateľa, ktorý nemá problém s tým plastové okná čistiť. Keby tu nebol priateľ, musela by som to robiť sama. Našťastie priateľ je taký dobrý, že mi s upratovaním pomáha. A stále. Hrozne si to vážim. Plno mužov v dnešnej dobe totiž vôbec svojim ženám nepomáhajú a to nejako nedokážem pochopiť. Predsa nemôže všetko robiť iba žena, nie? No áno, lenže niektorí muži v dnešnej dobe si myslia, že oni sa môžu váľať a leňošiť a ženy aby robili všetko. Tak to teda nie.

s

Rozdelenie domácich prác – žena aj muž by sa mali podieľať na domácich prácach úplne rovnako. No ale poznáte tú dnešnú modernú dobu. Je to hrozné. Predtým to takto nebolo, aspoň v takej miere. Ja mám asi fakt šťastia, že mám takého chlapa, ktorý si ma váži a ja si vážim jeho a správa sa ku mne ako k princeznej. Fakt keď vidím tú dnešnú dobu, tak sa mi chce zvracať. Doba plná moderných technológií, ktoré robia iba zle. Namiesto toho, aby tie telefóny, chaty a tak spájali, tak majú muži tendenciu svoje partnerky podvádzať a to je katastrofa. Jednoducho tomu nerozumiem. Prečo vlastne muži vlastne podvádza? Prečo neskončia ten doterajší vzťah a potom idú do nového?

s

No pretože sú leňošní. Vyhovuje im, že tá žena im perie, upratuje, varí a starajú sa o ne ako o deti malé a oni nerobia nič. Takí muži sú fakt k ničomu. No a tak buďte radi, ak máte priateľa, alebo partnera, ktorý je k vám hodný, úprimný a verný a stará sa o vás a pomáha vám. V dnešnej dobe to v žiadnom prípade ani trochu nie je samozrejmosť a naopak je to vzácne, takže si vážte to, že máte tak hodných partnerov. Tých je v dnešnej dobe naozaj málo a buďte radi, že ste nenarazili na nejakého leňošného, ​​ktorý nič nerobí.