No ešte predtým je potrebné váš produkt zabaliť. Krabice sú nepraktické a tiež ťažko zohnateľné. Papierové obálky sú určené na obyčajne posielanie listov. Do čoho teda zabaliť vaše produkty? Do bublinkovej obálky.

Bublinková obálka.

Bublinkové obálky vyzerajú takmer ako klasické obálky, no majú množstvo rozdielov so zlepšenými vlastnosťami, ktoré vám uľahčia odosielanie vašich balíčkov. Bublinková obálka ma vzhľad klasickej obálky, no povrchový materiál je kvalitnejší a odolnejší. Povrch bublinkovej obálky je prispôsobený náročným podmienkam počas dopravy a to dokonca aj vo vlhkom a prašnom prostredí. Bublinková obálka je dokonca odolná aj voči vode. Hlavnou výhodou bublinkovej obálky je však prítomnosť bublinkovej fólie z vnútornej strany bublinkovej obálky. Bublinková fólia ma za úlohu chrániť tovar zabalený v obálke. Vzduchové vankúšiky zabránia rozbitiu produktu aj pri náraze. Pri odosielaní máte tak istotu, že vášmu tovaru nehrozí žiadna nehoda počas odosielania. Bublinkové obálky sú vhodné aj na medzinárodnú dopravu.

obálka

Bublinkové obálky na cenné dopisy.

Bublinkové obálky veľkosti A4 sa vám určite hodia aj v prípade, že potrebujete odoslať nejaké dokumenty. Na klasickú listovú zásielku vám postačí bežná papierová obálka. No v prípade zmluvy, poistky či iného dokumentu by ste určite mali zvážiť možnosť odoslať vašu zásielku v lepšie zabezpečenej bublinkovej obálke.

obálka

Začnite aj vy posielať svoje balíčky bezpečne a rýchlo. Bublinkové obálky zabezpečia ochranu produktu zvnútra vďaka bublinkovej fólii a zvonku vďaka kvalitnému povrchovému materiálu. Bublinkové obálky v prípade nutnosti nájdete aj na pošte. No cena je oproti bublinkovým obálkach, ktoré nájdete na 2packsk.sk neporovnateľne vyššia. Navštívte preto internetovú stránku 2packsk.sk a objednajte si výhodne balenie bublinkových obálok 2packsk.sk väčšieho množstva za výhodnú cenu.