Začiatky podnikania bývajú náročné a hektické. Zložitému procesu založenia vlastnej spoločnosti s ručením obmedzeným sa však môžete šikovným spôsobom vyhnúť. Prenechajte ho na profesionálov zo spoločnosti For One Business. Venujú sa predaju takzvaných ready made spoločností. To znamená, že zakladajú spoločnosti za účelom ich predaja novému majiteľovi. Firmy sú registrované na daňovom úrade a sú platcom dph, takže ide o predaj sro s dph. Určite Vás zaujíma, ktoré povinnosti Vám odpadnú kúpou ready made spoločnosti. V prvom rade sa dostanete k už založenej spoločnosti. Tá bude mať pridelené svoje vlastne identifikačné číslo organizácie, ale aj daňové identifikačné číslo.

kancelária

Ako iste viete, bez týchto dvoch čísel sa Vaše podnikanie nezaobíde. Zároveň si môžete byť istí, že základné imanie budú splatené v plnom rozsahu. Kúpite spoločnosť, ktorá nie je zaťažená záväzkami a bude perfektne pripravená na rýchly a pohodlný prevod na jej nového majiteľa, čiže na Vašu osobu. Všetky dokumenty, ktoré s prevodom spoločnosti súvisia, budú pripravené advokátom For One Business. Nestrácajte svoj drahocenný čas tam, kde to nie je potrebné. Zvoľte si jednoduchú, rýchlu a bezpečnú cestu, ako sa dostať k svojej vlastnej spoločnosti s ručením obmedzeným.

peniaze

Začiatok Vašej novej životnej etapy s novou firmou môže byť bezstarostný, a to vďaka profesionálnym službám spoločnosti For One Business. Okrem predaja ready made spoločností Vám For One Business pomôže aj s prevodom spoločnosti a poskytne Vám virtuálne sídlo pre Vašu spoločnosť. Využívajte profesionálne služby od špecialistov na podnikanie, ušetríte tak svoj čas, ktorý môžete využiť oveľa príjemnejším spôsobom. Napríklad so svojou rodinou, či priateľmi. V prípade záujmu o niektorú zo služieb alebo v prípade nejasností zavolajte na telefónne číslo +421 905 341 866 alebo pošlite e-mail na adresu office@41business.com.