Človek sa vyvíja. Od bábätka, po predškolka, školáka, pubertiaka a nakoniec dospeláka. A za celý život zbierame množstvo skúseností. A jedny z nich sú aj v intímnej oblasti. Aká je vlastne cesta, ako pochopiť sám seba v intímnej oblasti Tantradiamond.sk? Poďme sa na to pozrieť bližšie. Ja si myslím, že keď nadväzujeme nejaký partnerský vzťah, tak aj tá intímna stránka je veľmi dôležitá a to mi verte. Pretože akonáhle nebudete spokojní s partnerom po intímnej stránke, tak sa väčšinou to všetko okolo a celý vzťah rozpadne. Nehovorím, že sex je to najdôležitejšie. To rozhodne nie. V partnerskom vzťahu sú úplne iné hodnoty, ako láska, vernosť, pochopenie, túžba, vášeň a tak ďalej.

s

A predovšetkým aj tolerancia. No ale ako sami seba máme pochopiť v intímnej oblasti? No jednoducho. Musíme jednoducho s partnerom skúsiť to, čo sa nám páči a čo nie. Napríklad partner Vám začne bozkávať prsia a vy zistíte, že sa vám to šialene páči a že vás to doslova vzrušuje. Alebo vám partner začne masírovať vagínu a vám sa to zapáči. Bodať by nie – snáď každej žene by sa toto páčilo. A ja samozrejme nie som výnimka. Páči sa mi, keď sa ma môj priateľ dotýka, keď ma provokuje a tak ďalej.

s

My si ale po intímnej stránke veľmi rozumieme a za to som strašne rada. A môžem povedať, že aj keď sme spolu tri roky skoro, stále tá vášeň, láska a ostatné veci, ako chtíč a túžba nevyprchali. A to je za mňa strašne super. Dôležité je, čo má rád váš partner a čo vy. Rozhodne sa nebojte mu ukázať niečo nové. A pokiaľ je u vás v posteli rutina, tak si skúste vzťah nejako oživiť. Napríklad zapojte do vašich hier erotické hračky a hneď uvidíte, na čom ste a či sa vám to bude páčiť. A kto vie, možno budete skúšať nové a nové veci. A každá nová vec znamená podľa mňa ešte väčšiu vášeň a iskru, než predtým. Tak určite uvidíte.