Tantrická masáž je masáž erotického charakteru, ktorá je určená ako pre mužov, tak aj pre ženy, ale aj pre páry, manželov, dvojice, náročných klientov. Spomedzi pestrých tantrických masážnych programov si dokáže vybrať skutočne každý. Určené sú pre široké spektrum ľudí, aby dokázali zaujať náročných klientov, nováčikov, tých, čo chcú preveriť svoju úroveň sebaovládania, ale aj tých, ktorí majú odpor k vlastnému telu, nedokážu ho prijať a vidia na ňom len chyby. Tantrické masáže majú množstvo benefitov a výhod a spadajú pod ne viaceré poddruhy erotických masáží. Tantrické masáže pochádzajú zo starovekej Indie, ktorá je známou kolískou náboženstiev, meditácii, filozofie a umenie hier so sexuálnymi energiami či očisťovanie energetických a čakrálnych centier.

masáž

Prostredníctvom týchto tantrických masáží máte možnosť spoznať seba samého do tých najintenzívnejších a najtemnejších hĺbok, otvoriť si myseľ a nahliadnuť do jej skrytých zákutí. Takéto masáže sú populárne a vyhľadávané všade vo svete. Tieto masáže majú však na míle daleko od bežných masáží, ktoré mnoho ľudí pozná z bežného života. Sú jedinečné vo všetkých smeroch a ohľadoch a len veľmi ťažko by ste hľadali činnosť s podobnými účinkami na vašu myseľ, telo i ducha.

masáž

Počas tantrického masážneho programu budete pod dozorom skúsenej mladej masérky, ktorá na vás bude dávať pozor a viesť celý tantrický masážny program tak, aby ste boli spokojní a opäť sa do salóna vrátili. Klient sa môže tešiť na vzrušujúci program, ktorý ho rozhodne nenechá chladným. Má možnosť vybrať si, či sa bude jednať o jednosmerný program, počas ktorého budete prijímať energiu a pohyby od svojej masérky, alebo o dvojsmerný program, v rámci ktorého budete môcť svojej masérke túto energiu a pohyby opätovať. Na masáž je potrebné objednať sa minimálne hodinu vopred.