Fotkyzababku.sk pre vás prinášajú mnoho rôznych komponentov spojených s fotografiou. Na stránke fotkyzababku.sk nájdete možnosť nechať si svoje fotografie vytlačiť v tej najvyššej kvalite. Využívame najmodernejšie digitálne technológie na tlač fotografií a taktiež využívame kvalitné fotopapiere. Samozrejme, vytlačením fotky sa to všetko nekončí. Fotku je vhodné uložiť si do fotoalbumov alebo do foto rámčekov. Na našej stránke si môžete pozrieť bohatú ponuku našich fotoalbumov ale taktiež rôznych foto rámčekov. Fotoalbumy nami ponúkané nájdete vo viazanej forme ale aj v lepenej forme. Všetky fotoalbumy sú v rôznych rozmeroch.

fotorámčeky na komode

Závisí od vašej potreby a od vašich prianí. Tieto fotoalbumy sú vyrobené z recyklovateľných materiálov a teda chránia prírodu. Fotoalbumy u nás nájdete vo viacerých prevedeniach a farebných variantoch. Pre tých z vás, ktorým fotoalbum nestačí a chcete si svoju fotografiu umiestniť na nejaké denne viditeľné miesto, poslúžia zasa fotorámčeky. Naše fotorámčeky je možné si taktiež zakúpiť v rôznych veľkostiach a variáciách.

fotorámček, kvetina

Fotorámčeky a prevažná časť ponúkaných fotorámčekov sú taktiež vyrobené z recyklovateľných materiálov a sú vyrábané v najvyššej kvalite. Fotorámčeky pozostávajú z rámčeka samotného, skla a zadnej dosky, vďaka ktorej si môžete fotografiu umiestniť priamo na stenu alebo ju nechať voľne položenú napríklad na komode alebo poličke, pretože je zozadu tento fotorámček vybavený opierkou. Fotorámčeky je možné si postaviť na pevnú podložku na výšku alebo na šírku. Z množstva nami ponúkaných foto rámčekov si môžete vybrať napríklad Hama rámček plastový SOFIA , v prevedení orech. Je ponúkaný v rozmeroch 20 x 30 cm čo je pomerne praktická veľkosť bežného fotorámčeka. Tento fotorámček je vyrobený zo zmesi dreva a polyméru. Je možné ho postaviť ale aj zavesiť.