Žiarovky GU10 LED ponúkajú mnoho výhod. Okrem toho, že sú šetrné k životnému prostrediu, majú dokonalú svietivosť. Ich cenová relácia je pomerne dostupná a zakúpiť si ich viete na www.ledprodukt.sk už za pár eur. Taktiež čo sa týka výmeny žiaroviek GU10 LED, táto výmena spočíva úplne v jednoduchej činnosti, ktorú zvládne každý za krátku chvíľu. Okrem viacerých výhod, ktoré tieto žiarovky GU10 LED ponúkajú, patrí aj ich dlhá životnosť.

led osvetlenie

LED žiarovky GU10 LED sú taktiež nazývané aj,,bodovky,,. Jedná sa o skutočne praktické a šikovné LED žiarovky. Sú veľmi praktické a výhodné pre montáž na svietenie sadrokartónových podhľadov, ale aj svietenie v kúpeľni, kuchyni, hale, obývačke a mnohých iných miestnostiach. LED žiarovky GU10 LED nájdete na www.ledprodukt.sk v bohatom výbere a teda si môžete pozrieť v našej ponuke napríklad žiarovku GU10, 3,5W,SMD2835 v dostupnej cene za 1,69 €. Táto žiarovka je dostupná vo farebnom prevedení – studená biela v označení farby svetla 6000-6500 K. Uhol svietenia pri tejto žiarovke je 120 stupňov a jej svetelný tok je až 250 Im.

osvetlenie v kuchyni

V ponuke na www.ledprodukt.sk nájdete aj LED žiarovku GU10, 4W,stmievateľnú RGB Plus. Táto LED žiarovka GU10 je taktiež na www.ledprodukt.sk dostupná v priateľnej cene a teda 19,00 €. Táto led žiarovka vám poskytne maximálnu svietivosť a pomocou diaľkového ovládača, k nej priloženého, si môžete nastaviť farbu svietenia podľa vlastnej nálady. Žiarovka má funkciu,,stmievateľná,, RGB PLUS DUAL WHITE, a preto si túto žiarovku môžete nastaviť na farbu svietenia bežnú bielu alebo podľa vašej momentálnej nálady si môžete vyberať z jej farebnej škály. Všetky LED žiarovky GU10 poskytujú dlhú životnosť do 50 000 hodín svietenia. Vyberte si na www.ledprodukt.sk led žiarovky, ktoré vám najlepšie zapadnú do vášho interiéru.