Roky strávené v kuchyni priniesli ovocie a my vám tu radi sprostredkujeme fenomenálny poznatok, ktorý zúročíte v bežnom, dennom živote. Je ľahko a pomerne lacno dostupný a vhodný prakticky všade. Pýtate sa, o čom je reč? Sóda na pranie sirka.sk je ten zázračný všeliek, ktorý môžete uplatniť všade, čo sa týka čistenia. Je veľmi účinná napríklad pri čistení práčky, kedy sa jej podarí odstrániť všetok vodný kameň. Zároveň podporí účinnosť pracieho práčku a vaše oblečenie bude čisté a voňavé.

čistenie

Ak bojujete s nepríjemným zápachom vašich domácich maznáčik, ktorý sa usádza na dostupných povrchoch, stačí aplikovať sódu bikarbónu a výsledok je zaručený. Jej špecialitou je odstraňovanie škvŕn – z kobercov, z rôznych povrchov, účinná je pri čistení kúpeľne, napríklad vane, záchoda, drezu a podobne. Dokonca aj pri znečistenej sprche býva skvelým pomocníkom. Ak sa vám pritrafí pripálený hrniec, ľahká pomoc – stačí zopár lyžíc sódy bikarbóny, vydrhnúť spálený povrch a nemusíte hľadať náhradu, hrniec bude ako v pôvodnom stave.

sóda

Naša sóda bikarbóna je čisto prírodného zloženia, so schopnosťou odstraňovať mastnotu, dá sa teda aplikovať všade, aj napríklad pri problémoch s mykózou, s lupinami, aplikovať sa dá aj na pleť a podobne. Pýtate sa, prečo využiť našu predajnú ponuku, ak je sóda dostupná v bežnom obchode? Ekonomické balenie v pomerne kvalita a cena, viete si objednať až 1kg sódy v dobre uzavretom balení, v cene od 0,50 do 2 eur. V čaponovanej ekodrogérii Sirka nájdete ekologicky čisté, kvalitné produkty, či už na čistenie, upratovanie, doplnky do domácnosti či prírodnú kozmetiku. Všetko v rámci prijateľných cenových možností s overeným prírodným zložením, ktoré pomáha v domácnosti, ale zároveň nie je záťažou pre našu planétu. Radi vám s výberom pomôžeme. Tak neváhajte a podívajte sa na náš web, určite si vyberiete.