Chcete dosiahnuť perfektné LED podsvietenie napríklad pod Vašou kuchynskou linkou? Možností kde aplikovať LED pásik je neúrekom a môžete pri tom naplno využiť Vašu predstavivosť. Perfektné LED podsvietenie môžete dosiahnuť naozaj kdekoľvek a zaberie Vám to len niekoľko minúť Vášho času. Navyše, s výsledkom budete nadmieru spokojný, pretože aj takouto maličkosťou môžete dodať svojmu domovu nevídanú štipku luxusu. Úplne sami dokážete nainštalovať LED podsvietenie v podobe LED pásiku kamkoľvek si vymyslíte a nebudete k tomu potrebovať žiadnu odbornú pomoc. Vďaka špeciálnemu lepidlu na druhej strane pásika sa Vám jednoducho podarí uchytiť tento pásik kam potrebujete a chcete.

LED

Potom už si len môžete veselo užívať explóziu farieb podľa vlastného výberu. Či už si vyberiete biele svetlo, oranžové svetlo alebo sa rozhodnete pre kombináciu rôznych farieb, získate tým perfektné osvetlenie, ktoré Vám bude slúžiť dlhú dobu aj pri každodennom používaní. Tieto LED pásiky sú skvelou voľbou aj pokiaľ chcete osvetlenie na miestach, kde sa bežné svetlo alebo iná možnosť osvetlenia nezmestí. Vďaka tomu, že je naozaj tenký, tak ho jednoducho viete schovať doslova kamkoľvek a svoju funkciu bude plniť aj keď nie je voľne na očiach.

pásik

Vyhrať sa s farbami pri LED pásiku je naozaj jednoduché. Pomocou diaľkového ovládača môžete kedykoľvek meniť farby či dokonca intenzitu svietenia. Toto svetlo môžete používať bez problémov aj ako hlavné osvetlenie v miestnosti a pokiaľ si ho porovnáme s bežným svetlom, tak v intenzite nepoznáte rozdiel. V čom však rozdiel spozorujete je životnosť či znížené náklady na energiu, keďže LED osvetlenie je z celkového hľadiska oveľa výhodnejšie. Na našom e-shope nájdete najrôznejšie LED pásiky, rozdelené do niekoľkých kategórii. Je len na Vás a Vašich preferenciách čo si vyberiete. Jedno je však úplne isté – spokojnosť na seba nenechá príliš dlho čakať.