Vášeň je výraz, ktorý niektorí ľudia nesprávne chápu. Vášnivo totiž môžete vykonávať prakticky čokoľvek, dokonca aj umývať riad alebo vytierať handrou podlahu. Vášeň sa nevzťahuje iba k sexualite, ale všeobecne k životnému štýlu. A byť vášnivým človekom je výhodné z dvoch dôvodov – po prvé to posilňuje vaše sebavedomie a umožňuje lepšie precítiť po emočnej stránke to, čo robíte, a za druhé ste potom príťažlivejší pre opačné pohlavie. Vášnivý muž sa nemusí vychváliť a naparovať, jednoducho žije svoj život vášnivejšie, a ženy to cítia, vnímajú a priťahuje ich to. Chcú byť nablízku, dotýkať sa ho, a treba aj milovať.

tantra v Bratislave

Keď pochopíte tento princíp vášne v živote, môžete ju prežiť tak, ako to doteraz nedokáže deväťdesiat percent ľudí. A môžu vám v tom byť nápomocné aj tantrické masáže.

Tantra v Bratislave vás kúsok po kúsku privedie k sebe samému, uvedomíte si, že k vášni je potrebné najprv maximálne, hlboké uvoľnenie a vnútorný pokoj. Pre vás je dôležité, že sa nachádzate v bezpečnom prostredí, kde sa vám venuje profesionálka, ktorá dobre vie, ako správne zahrať na struny mužskej rozkoše. Masérka vie, kam a kedy siahnuť, ako silne stlačiť, ako prehmatať, poškádliť, pošimrať či pomaznať.

lávové kamene

Masérky sa venujú vašim erotogénnym zónam, ktoré zároveň odstraňujú nahromadené psychické blokády, a skúsené masérky vám môžu priblížiť aj miesta, ktoré ste doteraz považovali za menej atraktívne. Napríklad keď sa k masáži pripojí aj vlasatá časť hlavy, chodidlá a pupok, môžete z tantry v Bratislave odísť ako iný človek.

Dôležité je s masérkou komunikovať, a pokiaľ vás vzrušuje alebo vám vyhovuje podnet na niektoré časti tela viac, ako inde, dajte jej to najavo, povedzte si o rozkoš, požiadajte jej o láskavosť, od toho tu je, aby vám rozkoš a slasť umožnila prežiť vášnivo, aby ste si svoju vášeň mohli preniesť aj do civilu a do bežných, každodenných situácií.