Ak kupujete vchodové dvere pre vaše bývanie, určite nepočítate s tým, že ide o krátkodobú investíciu. Naopak, pravdepodobne predpokladáte, že vám dvere poslúžia naozaj mnohé roky. Nespáľte sa na podozrivo výhodných cenových ponukách plastových dverí, ktoré vám môžu už o dva roky ostať popraskané. Nedostatky nekvalitných plastových dverí nemusia byť viditeľné. Často ide o nedostatočné tesnenie, čo spôsobuje výrazný únik tepla, a tým pádom aj únik vašich financií. Ak od vchodových plastových dverí Lmmont.sk očakávate moderný dizajn, skvelé izolačné vlastnosti a nenáročnú údržbu, máme pre vás skvelý tip.

dvere

Všetky tieto kritériá totiž spĺňajú kvalitné plastové dvere, ktoré vám ponúka LMmont. Okrem plastových dverí LMmont ponúka aj plastové okná. Medzi najobľúbenejšie modely okien patrí aj plastové okno SOFTLINE 82MD. Môže sa pýšiť viackomorovou konštrukciou, ktorá zabezpečuje skvelú izoláciu tepla, ale aj hluku. Na prvý pohľad vás tieto okná zaujmú elegantným vzhľadom. Tým pádom s týmto oknom neurobíte žiadny kompromis, pretože vás plne uspokojí po estetickej, ale aj funkčnej stránke. Profily sú hladké, takže je ich údržba naozaj jednoduchá a vyčistíte ich jednoduchým utretím. Navyše sú profily okien recyklovateľné, čo znižuje negatívny dopad na životné prostredie.

kľúč

Vybrať si môžete naozaj z obrovského množstva farebných odtieňov profilov, takže pre vás nebude najmenší problém zvoliť si takú farbu, ktorá bude perfektne ladiť s dizajnom domu, či fasádou. LMmont vám ponúka nielen kvalitné produkty, medzi ktorými nájdete už spomínané plastové dvere, či okná, ale aj hliníkové dvere, hliníkové okná, protipožiarne konštrukcie, sklenené steny, sklenené sprchové kúty, hliníkové pergoly, sklenené zábradlia, či rôzne sklá do kuchyne. LMmont vám poskytuje aj odborné poradenstvo a pomoc pri výbere jednotlivých produktov.