Nové bývanie s nádychom moderny ale za nízku cenu

Nie, nie je to iba sen. Môže to byť realita. Samozrejme musíte sa poriadne porozhliadnuť a zvážiť všetky svoje možnosti. Nejedna mladá rodina sa rozhodla pre kúpu mobilného domu. Ak sa Vaše predstavy zastavujú na strohých obdĺžnikových krabiciach, ktoré vyzerajú ako dom, veľmi sa mýlite. Tak ako sa každý rok zlepšuje veda, technika a postupy, rovnako sa zlepšuje vývoj možností bývania v mobilných domoch. Ich dizajn, ekonomická úspornosť, podiel na ochrane životného prostredia a prijateľná cena sú mimoriadnym lákadlom pre kupujúcich.

Mobilné domy sú budúci nástupca starej murovanej klasiky. Priblížme si dnešné mobilné domy. Vďaka vývoju materiálov a postupov v stavebníctve, sú mobilné domy plnohodnotnou alternatívou pre domy murované. Spĺňajú všetky povinné štandardy stavieb z hľadiska bezpečnosti ale aj kvality prevedenia. Sú teda určené aj na celoročné bývanie.

moderný dizajn - efektívna úspora

Dizajn, ktorý nesklame

Prevedenie mobilných domov je úzko prepojené s moderným dizajnom, postaveným na jemnej estetike a dokonalej využiteľnosti priestoru bez pocitu stiesnenosti. Kreativita je na Vás. Ak zvolíte správnu firmu, je možné objednať mobilný dom s vybavením ako kompletná kuchyňa, wc, vybavená kúpeľňa či kompletná ponuka spotrebičov. Takto vyzerá úspora času aj peňazí. Ak chcete mať svoj dom aj s obývačkou a plne pripravený na okamžitú prevádzku – nech sa páči. Mobilný dom je plne kompatibilný s Vašou predstavou o bývaní.

Mobilný dom okamžite pripravený na bývanie

Nájdite spoľahlivého partnera

Je dôležité vybrať si spomedzi firiem tú správnu. Určitým znakom kvality firmy je aj jej členstvo v APMD – Asociácii predajcov mobilných domov. Bola iniciovaná najvýznamnejšími firmami zaoberajúcimi sa predajom mobilných domov. Máte teda istotu, že Vaše predstavy sú pre nich dôležité a je to aj určitá záruka kvality predajcu. Predsa pri kúpe tak dôležitej veci ako je dom v ktorom sa chystáte bývať, je záruka kvality veľmi dôležitá.

Mobilný dom, bývam rýchlo a kvalitne

Mobilný dom je vyrobený a pripravený na bývanie oveľa rýchlejšie ako jeho murovaný oponent. Kým dom staviate niekoľko mesiacov, mobilné domy Euro-mobilnedomy.sk sú pripravené pre Vás v priebehu niekoľkých týždňov. Stále máte do toho čo povedať – mobilný neznamená iba,,mobilný,, ale aj variabilný. Výrobca môže akceptovať Vaše zmeny domu čo sa interiéru aj exteriéru týka. Tak isto je možné meniť aj zariadenie exteriéru. Mobilný dom sa Vám prispôsobí ako len to bude možné. Rýchlosť jeho výroby je úžasná, neznamená to ale, že by utrpela kvalita domu. Stavebné postupy sú precízne a cielené. Výsledkom je moderná stavba s nízkymi nákladmi na prevádzku. Podporujúca udržateľnosť zdrojov a určitú sebestačnosť. Mobilné domy sú každoročne viac a viac vyhľadávanou verziou na celoročné bývanie. Je to spôsobené hlavne pozitívnymi odozvami majiteľov, takýchto domov. A to je rozhodne tá najlepšia vizitka.