Ešte som aj varila rizoto zeleninové nakoľko som respektíve chcem byť vegetariánka už snáď natrvalo keby som mala možnosť finančné kúpim si na výrobu zmrzliny stroj sú rôznych cenových kategóriách kadejaké vymoženosti do domácnosti len veľmi drahé . Keď tak chodíte na menšie nákupy každý deň podľa toho čo potrebujete vždy treba niečo v domácnosti to vám vypadne niečo či už vajíčka, strúhanka a podobne. Dalo by sa mať všeličo od výmyslu sveta len kopu peňazí by potreboval na to desivá predstava. Keď vidím niektorých ľudí ako míňajú na blbosti kopec peňazí nevedia kde ich majú dať mať ten pocit mať milióny eur alebo dobrý by bodol aj sponzor že by vám všetko platil lieky, stravu, dovolenku proste všetko načo si len zamyslite dobrý nápad že.

ZARIADENIE BYTU

Musíme mať občas aj bujnú fantáziu aj keď je to niekedy realita vo výnimočných prípadoch sa to vyskytuje. Ja by som chcela skutku novú komplet luxusnú kuchyňu nové všetko inač najlepšie by bolo nájsť milionára dákeho staršieho na veku nezáleží má prachy zaľúbiš sa časom no hlavne by vás či mňa zabezpečil až do vašej staroby ale nie som chamtivá a vypočítava ale chcela by som sa mať dobre . Fakt vedela by som si užívať pokojný život keby že som finančné nezávislá ako je moja známa že má plno peňazí tá keď môže mi pomôže občas. To je to že niekto má šťastie v živote asi sa narodil pod zlatou hviezdou bolo mu na ružiach ustlané ako sa hovorí.

ELEKTRONICKÁ PONÚKA

Sú hrozne rozdiely medzi nami ľuďmi až by som povedala že nespravodlivé každý by sa mal mať dobre byť žiť na vysokej úrovni. Nie niekto si žije ako prasa v žite a niekto nemá ani hovno má hoľu riť ako sa povie. Ja si dám urobiť zuby už konečne a začnem konať mám v pláne všeličo je dobrý pozitívny rok v Čínsky Drak malo by sa nám všetkým dariť po všetkých stránkach bodaj by tak bolo keď pozerala študovala horoskopy na rok je veľmi kladne. Ja mám meno Adriána malo by byť dominantné nedám sa ľahko ovplyvniť ako jedinec ale keby mám také široké lakte a toľko konexii som za vodou. Milujem od skupiny ELÁN pieseň VODA ĆO MA DRŹI NAD VODOU. NO CELKOVO ICH SKLADBY.