Citlivá pokožka má zväčša omnoho náročnejšie požiadavky nielen na produkty osobnej hygieny a kozmetiku, ale aj na prípravky na pranie. Bežné aviváže ju často dráždia, preto sa im ľudia s citlivou pokožkou musia vyhýbať. Okrem špeciálnej kozmetiky si citlivá pokožka vyberá aj prostriedky na pranie, ktoré majú prírodné alebo jemnejšie zloženie a nebudú tak pleť zbytočne iritovať. Pre všetkých, ktorí majú citlivú pleť, je teda dobrou správou, že môžu mať svoje oblečenie a bielizeň opäť krásne voňavé. Používať totiž môžu olejové parfémy do prania Essentia, ktoré sú vhodné práve aj na citlivú pokožku.

parfém na praní

V klinických testoch splnili kritériá

Všetkých 18 vôní na pranie od značky Essentia je dermatologicky testovaných a v klinických testoch splnili náročné kritériá pre udelenie certifikátu „Vhodné pre citlivú pokožku“.Každý, kto má citlivú pleť, ktorá reaguje na bežné vône a aviváže, môže teraz využiť 18 nádherných vôní skoncipovaných z čistých esenciálnych olejov. Pranie a bielizeň tak znovu nadobudnú nádhernú arómu a môžu vás sprevádzať aj po niekoľko dní či týždňov. Essentia vôňa do práčky vydrží na tkaninách dlhodobo, a to vďaka špeciálnej technológii, ktorá umožňuje postupné uvoľňovanie vône trením látky.

sada parfému

Bez toxických zložiek

Parfémové oleje do prania zo značky Essentia, ktorá má korene v Taliansku, obsahujú vonné zložky namiešané z čistých prírodných esenciálnych olejov. Tie vytvorili základ pre rad 18 voňavých olejov na pranie. Neobsahujú zložky, ktoré by sa mohli považovať za toxické alebo karcinogénne, ako sú parabény, dioxán, ťažké kovy či iné reziduá, mikroplasty a podobne. Citlivá pokožka sa tak môže spoľahnúť na šetrné zloženie, ktoré je navyše potvrdené príslušnou certifikáciou. Pokiaľ by ste si vonné oleje chceli vyskúšať, navštívte internetový obchod značky vonavepranie.sk.