Viete o tom, že Vaše potrubie, či kanalizácia v domácnosti potrebuje údržbu, no odkladáte to stále na neurčito z dôvodu obáv vysokej ceny za túto službu? Už nemusíte. Spoločnosť AB-Krtkovanie totiž ponúka krtkovanie kanalizácie a potrubí za najnižšiu cenu na trhu, krtkovanie cena. Môžete sa spoľahnúť, že cena za vyčistenie Vášho potrubia bude férová. Za skvelú cenu získate profesionálne služby na úrovni. Pracovníci spoločnosti AB-Krtkovanie majú totiž dlhoročné skúsenosti s riešením rôznych problémov z oblasti potrubia a kanalizácie, a tak Vám budú vedieť poradiť a pomôcť vyriešiť akúkoľvek nepríjemnú situáciu.

kanál

Služby spoločnosti AB-Krtkovanie sú dostupné na území západného Slovenska, a to bez doplatku za cestu na miesto určenia. Neváhajte sa obrátiť so žiadosťou o čistenie kanalizácie v akýkoľvek deň v roku. K dispozícii sú totižto nonstop, čo oceníte najmä v prípade havarijného stavu, ktorý vie vďaka zákonu schválnosti nastať vždy v ten najnevhodnejší čas. Krtkovanie potrubia je vykonávané vysokotlakovým čistením alebo elektromechanickým čistením. Obe metódy sú spoľahlivé, no každá nesie svoje špecifiká. Vysokotlakové čistenie Vám odporúčame v prípade pravidelnej údržby, či v prípade zámeru vyčistenia dlhého úseku potrubia.

voda v dreze

Čistenie prebieha za pomoci natlakovania vody do Vášho potrubia. Prúd vody odstráni nánosy špiny na stenách potrubia. Elektromechanické čistenie má tiež svoje nesporné výhody. Kovové špirály svojim mechanickým pohybom, ktorý je docieľovaný elektromotorom, prerazia upchaté miesta a vyčistia potrubie precízne a navyše ekologicky. Nemusíte sa obávať žiadneho vyplavenia splaškov do interiéru, čo zvykne hroziť v prípade chemického čistenia potrubí. Medzi službami AB-Krtkovania nájdete aj mnohé ďalšie úkony z tejto oblasti, ako napríklad TV monitoring potrubí, sanáciu potrubí alebo frézovanie kanalizácie. Všetky dostupné služby nájdete na ich webovej stránke.