Získať kvalitnú a zároveň dizajnovo originálnu nehnuteľnosť je snom mnohých potenciálnych zákazníkov, ktorí hľadajú bývanie alebo inú nehnuteľnosť za prijateľnú cenu. Svoje predstavy má každý z nich, no jedna požiadavka je spoločná, aby za cenu, ktorá nie je nízka, získali príjemné a moderné bývanie. Svoju úlohu pri jeho tvorbe má aj materiál doplnkov. Nehrdzavejúca oceľ patrí k populárnym a dnes aj využívaným materiálom pri tvorbe novostavieb a ich doplnkov. Pri hľadaní tak preferujeme kvalitu, spoľahlivosť a pekný, moderný dizajn, a to táto oceľ dokáže splniť. Vyrábajú sa z nej zábradlia na schodiská či balkóny, ktoré bývajú súčasťou bytových domov či iných komerčných budov. Ich vlastnosti sú rokmi odskúšané, a tak dnes môžeme spoľahlivo povedať, že rovnako dlho vydrží v interiéri ako v exteriéri.

Aj toto je moderný dizajn zábradlia

Moderné funkčné zábradlie z nehrdzavejúcej ocele nerezove zabradlie Lmmont.sk sa môže vytvoriť zo stĺpikov alebo ich môžeme spojiť do zaujímavého celku so sklenenými výplňami. Tyče z nehrdzavejúcej ocele vytvárajú stĺpikové zábradlie, tradičné prevedenie je ich zvislá alebo horizontálna poloha, ukotvenie je možné do bočnej strany schodiska alebo aj zhora, obe možnosti sú dizajnovo zaujímavé.

Celý prvok z ocele má technický dizajn

Pri použití skla a stĺpikov z nehrdzavejúcej ocele dokážeme vytvoriť zaujímavé zábradlie, ktoré navyše bude atraktívnym doplnkom interiéru, ale aj vonkajšieho prostredia. Sklo však musí byť bezpečnostné a uchytené k oceľovým stĺpikom pevne, aby odolalo tlaku pri používaní schodiska či balkóna ľuďmi. Sklo connex má výhodu v tom, že je pevné, no aj jeho úprava môže byť rôzna, napríklad číra, matná, pieskovaná či graficky upravená alebo to môže byť aj sklo farebné. Keďže oceľ je trocha drahšia ako drevo či plast aj produkty z nej budú cenovo trocha vyššie, no pri vlastnostiach, ktoré ponúka a zaručuje, je to veľmi výhodná investícia na dlhé roky. Elegantný vzhľad exteriéru budovy alebo jej vnútorných priestorov tak budete mať zaručený.