Kto by nechcel mať tú najkvalitnejšiu vodu u seba v domácnosti? V dnešnej dobe máme všetko po ruke, hlavne tie technológie, ktorými sa vyššia kvalita voda dá jednoducho zabezpečiť. Samozrejme, nie všetci majú to šťastie, asi všetci vieme, koho mám na mysli a akú krajinu, ale v žiadnom prípade ich nechcem nijako znehodnocovať alebo ponižovať, tak to už jednoducho je. Niektoré krajiny a dokonca aj kontinenty nemajú to šťastie mať takú pitnú vodu, akú má väčšina nášho obyvateľstva. Ale pre tých, ktorí si to môžu dovoliť a majú na to prostriedky, máme skvelé riešenie. A zistíte, že naše produkty a služby si môže dovoliť naozaj viac než väčšina.

vzorka vody

Sme Voda servis, spoločnosť, ktorá sa stará o kvalitu a bezpečnosť vašej a našej pitnej vody. Tak, ako v covidovom období sme mali sprístupnené domáce testy a testovanie odborníkmi, tak isto máme domáce testy na kvalitu pitnej vody v domácnosti, a taktiež máme v ponuke aj našich certifikovaných odborníkov, ktorí vám kvalitu pitnej a úžitkovej vody otestujú za vás. V čom sa líšia tieto dve ponuky? No v tom, že domáci test je tak jednoduchý, že si ho viete spraviť aj vy sami doma bez pomoci odborníkov a profesionálov. Taktiež je to lacnejšie, ale možno nie až tak presné. Je to skôr všeobecne zameraný test. Ale aj napriek tomu sa dozviete presne všetky potrebné informácie o vašej vode, ktoré potrebujete.

test vody

Domáci hygienický rozbor vody Vodaservis.sk vám zistí všetky prítomné látky vo vašej vode a rozhodne, či je daná vzorka vody vhodná na pitie. Zisťuje sa napríklad pH vody, ktoré by malo byť sedem, taktiež sa zisťuje tvrdosť vody, obsah dusičňanov, železa, manganistanov, vápnika, pesticídov a rôznych iných mikroorganizmov. Zaručujeme vám vysokú kvalitu našich testov a rozborov pitej vody. Bezpečnosť je u nás na prvom mieste. Vyberte si náš domáci test a rozbor pitnej vody alebo dôkladný chemický rozbor vykonaný profesionálmi.