Prebudil sa vo vás podnikateľský duch a rozhodli ste sa, že namiesto budovania a zakladania vlastnej spoločnosti od nuly si radšej kúpite už založenú a zaregistrovanú spoločnosť? Hľadáte S.R.O na predaj a nechcete žiadne komplikácie pri kúpe? Chcete kúpiť spoločnosť a začať podnikať čo najrýchlejšie? Tak potom ste tu správne a my máme pre vás riešenie. Takéto spoločnosti boli vytvorené výhradne za jediným účelom. Za účelom predaja. Spoločnosť nevykonávala žiadnu podnikateľskú činnosť a vo väčšine prípadoch je len právnou formou podnikania, ktorá sa založila zakladateľskou alebo spoločenskou zmluvou, žiadne ďalšie úkony sa nevykonávali.

Podanie rúk po predaji

Takáto spoločnosť čaká už len na svojho hrdého majiteľa, ktorým môžete kľudne byť aj vy. Ak chcete podnikať čo najskôr tak pre vás bude najlepšia kúpa spoločnosti, ktorá už je platcom DPH s ktorou môžete začať podnikať ihneď a vyhnete sa tak zdĺhavému procesu pri registrácii k DPH. Takúto kúpu by ste mali realizovať s niekým kto má s takýmito predajmi skúsenosti. Jedná sa predsa o váš kapitál a mali by ste tak eliminovať prípadné rizika na minimum. Spoločnosť eZmluva.sk je dôverným predajcom spoločností, ktorý disponuje skúseným tímom, ktorý je zložený z kvalitných právnikov, daňových poradcov či účtovníkov a čo je najdôležitejšie, majú pozitívne referencie z predchádzajúcich predajov.

Podanie rúk po predaji a zmluva

Spoločnosť eZmluva.sk disponuje kvalitnými kontaktmi v oblasti predaja a spolupracujú len s renomovanými právnymi a finančnými expertmi, ktorí majú rozsiahle skúsenosti s predajom spoločností. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nich môžete obrátiť a s radosťou vám odpovedia a pomôžu. Ak neviete ako začať, nechajte si poradiť. Ich tím pre vás zostaví zoznam spoločností, ktoré majú k dispozícii a pomôžu vám aj s výberom či poskytnú podporu počas celého procesu. Dovoľte spoločnosti eZmluva.sk sa stať vaším sprievodcom na ceste k vašej podnikateľskej nezávislosti.