Do módy sa vracajú kúsky oblečenia, ktoré ste si mysleli, že sú zastaralé a nikdy ich už neuvidíte. Dnes ich môžete vyťahovať zo šatníka vašej babičky. Pokiaľ sa bojíte, že jeansy nevytvoria zaujímavý outfit a vy v nich budete vyzerať ako šedá myška, mýlite sa! Jeansy dokážu zohrať vo vašom outfite veľmi veľkú rolu. Dôležité je, aby ste si zvolili kúsok, ktorý vám dokonale sedí a je nadčasový, moderný, originálny. Práve takéto jeansy nájdete na bigstarjeans.sk. Dámske jeansy bigstarjeans.sk môžete nosiť na množstvo spôsobov. Môžete ich schovať pod oversize sveter alebo môžete zvoliť výrazne jeansy a na nich postaviť cely outfit. Výraznými strihmi jeansov sú zvonové rifle, boyfriend jeans či mom jeans. Samozrejme stále sú aktuálne aj klasické slim jeansy, ktoré boli donedávna veľkým hitom.

dámske jeansy

Zvonové jeansy

Zvonové jeansy zažívajú obrovský comeback! Ak ste ich doteraz nevideli v žiadnom výklade, teraz si ich určite všimnete. Vracajú sa do našich šatníkov obrovskou rýchlosťou. Obľúbené sú najmä v prípade vysokých, štíhlych žien. No pri správnom výbere veľkosti a strihu by sa ich nemuseli báť ani plnšie postavy. Prečo sú zvonové jeansy také obľúbené? Pôsobia neuveriteľne žensky. Pôsobia elegantne a nežne ako keby ste ani nemali jeansy. Dokážu krásne zvýrazniť ženskú postavu a vykúzliť pekný zadok a nohy. Tým, že sú zvonové jeansy výrazným kúskom na našej postave, s inými kúskami oblečenia moc experimentovať nemusíte. Práve naopak. Najlepšie urobíte ak zvolíte už len basic kúsky.

dámske jeansy

Boyfriend jeansy

Boyfriend jeansy majú voľnejší, športovejší strih. Budete sa v nich cítiť pohodlne a rozhodne nie sú obyčajnými nudnými jeansami. Výhodou je, že ich môžete kombinovať aj s elegantnými kúskami aj športovými.

Navštívte aj vy stránku bigstarjeans.sk a pozrite si aktuálnu ponuku moderných jeansov, z ktorých si vyberie naozaj každý.